Stands with notepad. Male worker in blue uniform outdoors with solar batteries at sunny day

Kim jesteśmy?

SOLMASTER to marka firmy ARTMASTER, która reprezentuje działalność spółki związaną z fotowoltaiką. Dywersyfikacja działalności była możliwa dzięki zdobywanemu przez lata doświadczeniu w montażach reklam, które obejmowały również wykonywanie instalacji elektrycznych. Przeszliśmy od pomysłu do działania i z realizacji na realizację nabywaliśmy kompetencji i doświadczenia montując co raz większe instalacje fotowolaticzne. Zainteresowanie tego typu usługami, świadczonymi przez naszą firmę, stale rosło i zyskiwaliśmy co raz więcej zleceń na instalacje z paneli słonecznych montowane na domach mieszkalnych, budynkach gospodarczych, gruncie oraz halach produkcyjnych i magazynach. Dynamika rozwoju tej gałęzi działalności zrodziła pomysł na obrendowanie jej odrębną marką  „SOLMASTER”, gdzie sol po łacinie oznacza słońce.

Zapraszamy do współpracy . 

Zaufaj naszemu doświadczeniu i kompetencjom.

Istniejemy na rynku od 2009 r. 

Czym się zajmujemy?

Obecnie swoją działalność skupiamy na montażu instalacji fotowoltaicznych, posiadamy jednak olbrzymie doświadczenie w branży reklamowej, zarówno przy projektowaniu jak i montażu instalacji reklamowych.

10 lat doświadczenia

Usługi montażu różnych instalacji oferujemy od ponad dekady, a w celu uzyskania najlepszych komponentów współpracujemy z wąską grupą partnerów, którzy zdobyli nasze zaufanie. Robimy wszystko by zapewnić jak najlepszą jakość naszych usług.

solar plant
Hands of contemporary master with screw adjusting or installing solar panels

Masz pytania?
Napisz do nas